Logo

logo
studiolargo

Logo zaprojektowane specjalnie pod Studio Largo przeze mnie dla samego siebie 🙂 Zajmuję się głównie grafiką, dlatego w literze "O" znajduję się piórko z mojego tabletu graficznego.

logo
talkative

Logo zaprojektowane od podstaw w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop. Projekt ten jest luźnym pomysłem dla fikcyjnej firmy biznesowo-finansowej.

logo
CF

Logo zaprojektowane w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop. Logo wykonane dla osoby, która zajmuję się głównie fotografią, ale także innymi usługami miedialnymi.

logo
NUBOX

Logo zaprojektowane w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop. Logo wykonane na zajęciach w ROE.

logo
END

Logo zaprojektowane w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop.

logo
TUMBLE

Logo zaprojektowane w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop.

logo
GALAXY BARBER SHOP

Logo zaprojektowane w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop. Logo dla fikcyjnego barber shopa.

logo
tools.fi

Logo zaprojektowane w programie Adobe illustrator. Wizualizacja wykonana w programie Adobe Photoshop. Logo wykonane dla pasjonata i kolekcjonera przeróżnych narzędzi typu multitool.